MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 8573442
nr 857 3442
Matsalsgrupp
11 del, Rokokostil, längd: 250 cm, djup: 120 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 november 2013
kl 19:21:16
500 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.600 kr